Jonas Fredén litografier

225447

FREDÉN, Jonas (född 1959): (11): "Glas och buteljer", "Vårvind", Fisken, Tulpaner, signerade J.Fredén, ea, litografier, 39x41, 41x56, 37x29, 43x34 cm; "Glas och buteljer" är ramad, övriga oramade.

Hanteringsveck

Fack 17

Jonas Fredén litografier

Budhistorik (2 bud)

1106984
1106759

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.