CF Reuterswärd etsningar

225446

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, ea, 29/90 samt 3/90, etsningar, rammått 44x37 resp 43x47 cm

Hanteringsveck

Rum 8

CF Reuterswärd etsningar
Budhistorik (1 bud)

1108693
2014-01-21 21:55:10

2014-01-21 kl 22:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.