CF Reuterswärd etsningar

225445

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Pokal samt Komposition, signerade CFR, ea, etsningar, rammått 54x39 cm resp 44x37 cm

Hanteringsveck i marginalen

Rum 8

CF Reuterswärd etsningar

Budhistorik (1 bud)

1108396
2014-01-21 19:34:42

2014-01-21 kl 19:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.