Vaser ostasiatiska brons

225443

VASER med hänklar, 1 par, brons, ostasiatiska, 1900-tal, dekor av fåglar och blommor, höjd ca 41 cm

En med skadad fotring, bucklor, lagningar

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 11

Vaser ostasiatiska brons
Budhistorik (2 bud)

1108542
1102477

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.