Gunnar Greiber oljor

225442

GREIBER, Gunnar (född 1919): (2) "I trollskogen" samt träd, signerade Greiber, olja på pannå, 29x29 resp 21,5x21,5 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 9

Gunnar Greiber oljor

Budhistorik (19 bud)
1108144
1 600
1108093
1108072
1 400
1108092
1 300
1108072

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.