Ulf Ålund akvarell

225431

ÅLUND, Ulf (född 1948): "Waldermarsviken", signerad U Ålund, akvarell, 37x53 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 3

Ulf Ålund akvarell

Budhistorik (8 bud)
1101949
650
1106534
600
1101949
550
1100022
500
1101948
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.