Ulf Ålund akvarell

225430

ÅLUND, Ulf (född 1948): Vy mot Stadshuset, signerad U Ålund, akvarell, 37x53 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 5

Ulf Ålund akvarell

Budhistorik (20 bud)
1107947
1 700
1105211
1 600
1107945
1 600
1105211
1099709
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.