Maj Bring oljemålning

225424

BRING, Maj (1880-1971): Blomsterstilleben, signerad och daterad Maj Bring 13, olja på duk, 80x70 cm

Obetydligt färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 8

Maj Bring oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1107117
6 000
1106680
5 400
1104964
4 800
1104962
4 400
1104837
4 200

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.