Louis Icart litografi

225419

ICART, Louis (1888-1950): troligen studie till "Félicia ou mes Fredaines", Chap. XVII, signerad i trycket Louis Icart, litografi, 21,5x16,5 cm

Monter 6

Louis Icart litografi
Budhistorik (12 bud)
1107451
750
1107118
700
1107381
700
1107118
650
1107098
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.