Målning 1900-tal

225412

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stående kvinna med gloria och dödskalle, olja på duk, 138x86 cm; oramad

Tryckmärke, ytslitage

Konst, Måleri

Målning 1900-tal
Budhistorik (28 bud)
1112006
6 600
1112004
6 400
1112005
6 400
1112004
6 200
1112001
6 000

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.