Brasställ

225404

BRASSTÄLL, 1900-talets andra hälft, mässing och zinkplåt, bredd 72 cm

Bucklor

Diverse

Rum 3

Brasställ

Budhistorik (18 bud)
1103870
2 400
1105819
1103870
1104892
1103870
1 700

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.