Ulf Wahlberg färglitografi

225400

WAHLBERG, Ulf (född 1938): 2 st., Kompositioner, signerade Ulf Wahlberg, litografier, varierade mått

Fack 6

Ulf Wahlberg färglitografi

Budhistorik (6 bud)
1107923
550
1107062
500
1106531
450
1106179
1106178

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.