Roger Risberg tusch

225398

RISBERG, Roger (född 1956): "Flicka med två solar", signerad och daterad Roger Risberg -91, tusch, 41x33 cm; oramad

Smärre hanteringsveck

Konst, Måleri

Roger Risberg tusch

Budhistorik (2 bud)

1108262
550
1099478
500

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.