Jan Lundberg färgetsningar

225393

LUNDBERG, Jan (samtida): (2) Kompositioner, signerad Jan Lundberg -80, färgetsningar, varierande format

Fack 1

Jan Lundberg färgetsningar

Budhistorik

2014-01-21 kl 22:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.