Gustaf Magnusson oljemålning

225392

MAGNUSSON, Gustaf (1890-1957): Utsikt mot Stadshuset, signerad och daterad Gust Magnusson 1952, olja på pannå, 61x50 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Gustaf Magnusson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1108130
1107208
1104306
700
1104304

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.