Lou Laurin-Lam färgcarborundum

225391

LAURIN-LAM, Lou (född 1934): Komposition, signerad och daterad Lou Laurin-Lam, EA, färgcarborundum, bladmått 62,5x51,5 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (1 bud)

1107844
2014-01-21 09:40:48

2014-01-21 kl 16:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.