Dockmöbler Waltershausen

225387

DOCKMÖBLER, dockskåpstillbehör, bl a 4 dlr Waltershausenstil Tyskland, 1800-talets slut. Övrigt i huvudsak från 1900-talets första hälft; dockservisdelar från Gustavsberg medföljer

Skador

Leksaker

Kundcenter

Dockmöbler Waltershausen

Budhistorik (19 bud)
1113885
1113870
1113854
1113864
950
1113854
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.