Anette Abrahamsson oljemålning

225383

ABRAHAMSSON, Anette (född 1954): "Two women", signerad och daterad a tergo, Anette Abrahamsson 1998, olja på duk, 114x180 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (20 bud)
1111588
1107295
1107294
1 900
1107293
1 800
1107292
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.