Burk med lock

225380

BURK med lock, 1800-tal, svarvad marmor, pietra dura, höjd 15,5 cm

Lock med kantnagg

Diverse

Monter 8

Burk med lock

Budhistorik (2 bud)

1101308
1099507

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.