Torsten Palm oljemålning

225371

PALM, Torsten (1885-1934): Landskapsvy, signerad T Palm, olja på pannå, ca 23x33 cm

Smärre skador och krakeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Torsten Palm oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1106901
1106894
1 700
1106886
1106881
1 300
1100052

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.