Sekretär

225370

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, svensk, 1700-tal, fanérad i ek med flera träslag, förgyllda draghandtag och nyckelskyltar, höjd 103, 104x46 cm, 3 nycklar finns

Renoverad och kompletterad, skador

Ändringar/tillägg
3 nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Sekretär

Budhistorik (10 bud)
1106414
1106404
1105941
1 900
1103331
1 800
1103330

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.