Naemi Eriksson oljemålning

225366

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Exotisk växt", signerad och daterad 92, olja på duk, 60x50 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1102386
750
1101126
700
1100773
550
1098471
500

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.