Lennart Rodhe litografi

225365

RODHE, Lennart (född 1916-2005): "Den gröna damen", signerad Lennart Rodhe 148/150, färglitografi, 54x43 cm

Fack 9

Lennart Rodhe litografi
Budhistorik (26 bud)
1107244
1107241
1 900
1107237
1 800
1107239
1 800
1107237
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.