George James Knox akvarell

225352

KNOX, George James (1810-1897): Hund vid grindstugan, signerad, akvarell med täckvitt, 20x31 cm

Konst, Måleri

Fack 17

George James Knox akvarell

Budhistorik (7 bud)
1107365
550
1107092
500
1107360
500
1107092
450
1107357

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.