Axel Nordgren oljemålning

225347

NORDGREN, Axel (1828-1888): Landskap med mansfigur, signerad och daterad A. Nordengren -56, olja på duk, 55x74 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 14

Axel Nordgren oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1106863
11 500
1106860
11 000
1106859
10 500
1106856
10 000
1106856
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.