Oljemålning

225335

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Jakthundar, sigerad J Ludvig, olja på duk, 64x100 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 3

Oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1098641
850
1105091
1098641
750
1102830
700
1098641
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.