Ragnar Nyberg olja

225333

NYBERG, Ragnar (1893-1966): Arbetande bonde, signerad, olja på pannå, 25x33 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 11

Ragnar Nyberg olja

Budhistorik

2014-01-20 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.