Charlotte Gyllenhammar

225321

GYLLENHAMMAR, Charlotte (född 1963): Nachsagen, signerad, daterad och numrerad på baksidan Charlotte Gyllenhammar 2004, 21/31, C-print monterad på glas 30x19 cm

Kantstött i n. h. hörnet

Konst, Fotografi

Monter 7

Charlotte Gyllenhammar

Budhistorik (11 bud)
1104790
1101998
1100526
1 600
1100214
1099205
650

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.