Wiking Svensson oljemålning

225308

SVENSSON, Wiking (1915-1979): Komposition, monogramsignerad WS, olja på duk, 38x47 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Wiking Svensson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1107536
3 600
1107528
3 400
1107526
3 200
1107521
1107521
2 600

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.