Birger Simonsson oljemålning

225307

SIMONSSON, Birger (1883-1938): tillskriven, Interiör, monogramsignerad, olja på duk, ca 30,5x24 cm

Duk med hål i kant

Konst

Fack 11

Birger Simonsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1107082
2014-01-20 18:58:58

2014-01-20 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.