Wiking Svensson oljemålning

225306

SVENSSON, Wiking (1915-1979): "Vem", samramad triptyk, signerad och daterad 1966 a tergo, olja på duk, 26x59 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Wiking Svensson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1106833
1 900
1106824
1 800
1106832
1 700
1106824
1 600
1106829

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.