Birger Ljunguist blandteknik

225305

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Flickebarn i profil, signerad och daterad 1948, blandteknik, ca 14,5x12 cm

Konst

Monter 7

Birger Ljunguist blandteknik

Budhistorik (14 bud)
1106468
1 700
1101599
1 600
1101599
1100647
1 400
1100647

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.