Anders Palmér oljemålning

225290

PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap, signerad Palmér, olja på duk, 115x135 cm

Konst, Måleri

Rum 7

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1106685
7 800
1106704
7 600
1106685
7 400
1106698
7 200
1106685
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.