Einar Jolin litografi

225288

JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv med Visby ringmur, signerad Einar Jolin, färglitografi, 27x40

Fack 16

Einar Jolin litografi
Budhistorik (29 bud)
1107282
2 400
1107278
1107276
1107273
1 900
1107263
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.