Fritiof Schüldt olja

225287

SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Utanför staden, signerad Schüldt, olja på duk, 39x43 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Fritiof Schüldt olja

Budhistorik

2014-01-20 kl 22:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.