Jordglob

225286

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, "Svenska Bokhandelscentralen A.B:s, Stockholm, utarbetad av Dr Neuse, för handel. hem och skola", höjd ca 60 cm

Slitage, utbytta delar

Diverse, Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser

Rum 14

Jordglob

Budhistorik (11 bud)
1106561
1105968
750
1104868
700
1103129
650
1102430
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.