"La belle Gabrielle IV" signerad P G Thelander

225281

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "La belle Gabrielle IV", signerad och numrerad P G Thelander 17/30, handkolorerad etsning, 49x64 cm

Något gulnat

Fack 9

Budhistorik (9 bud)
1107534
900
1107379
850
1105965
1107377
1105965
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.