Hermèsrock

225278

MOCKAROCK, med foder av fårskinn, märkt HERMÈS Paris, 1960-tal, ca stl 38-40

Slitage

Fashion

Rum 10

Hermèsrock

Budhistorik (8 bud)
1103026
1 800
1107012
1 700
1103026
1 600
1102585
1102310
900

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.