A Nordegren oljemålning

225276

NORDGREN, Axel (1828-1888): Fors, signerad A Nordgren, olja på duk, 40x34 cm

Konst, Måleri

Rum 6

A Nordegren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1107184
1107183
3 800
1107182
3 600
1107180
3 400
1098639
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.