Heinz Te Laake Apollon

225275

LAAKE, Heinz (1925-2001): Apollon, einige musen, artisten und ein negerkuss,
komplett svit med 11 etsningar, 1986, signerade och numrerade E.A. (total edition 20 exemplar). I glasfiberbox med handkolorerat titelblad, 37x30 cm
The complete suite comprising 11 etchings, 1986, signed and inscribed E.A. In original portfolio. In good condition.

Kundcenter

Heinz Te Laake Apollon

Budhistorik (3 bud)

1099129
600
1098840
550
1098834
500

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.