Maria Friberg C-print monterat på aluminium

225274

FRIBERG, Maria (född 1966): No time to fail, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 1/3, 2001, C-print monterat på aluminium, 45,5x69 cm
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

Konst, Fotografi

Kundcenter

Budhistorik (31 bud)
1107557
25 000
1107556
24 000
1107542
23 000
1107550
23 000
1107542
22 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.