O Hermelin oljemålning

225272

HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap med fiskare, signerad och daterad O. Hermelin 1885, olja på pannå, 26x30 cm

Konst, Måleri

Rum 4

O Hermelin oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1107136
10 500
1107170
10 000
1107136
9 800
1107169
9 600
1107136
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.