Fat porslin

225270

FAT, 2 st., porslin, 18/1900-tal, meissenliknande märke, oktagonala, genombrutet brätte, polykrom dekor, diameter ca 35 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin

Monter 4

Fat porslin

Budhistorik (5 bud)
1102735
1102734
1102733
500
1101476
1097183

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.