F Hernlund oljemålning

225269

HERNLUND, Ferdinand (1837-1902): Insjölandskap, signerad Ferd. Hernlund, olja på duk, 16x37 cm

Dukskada, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

F Hernlund oljemålning

Budhistorik (45 bud)
1107397
9 200
1107432
9 000
1107397
8 600
1107429
8 400
1107397
8 200

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.