Taklampa Glössner

225268

TAKARMATUR, Glössner & Kompani, Sverige 1940-tal, mässingsstomme, klar glasmassa, blästrad dekor, signerad GLÖSSNER & CO Komp. Acmér, höjd 70 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 4

Taklampa Glössner
Budhistorik (8 bud)
1103554
1103553
950
1103552
900
1103551
850
1103550

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.