Klädhängare

225265

KLÄDHÄNGARE med spegel, 1900-talets första hälft, ek, längd 60 resp. 90 cm

Bruksslitage

Rum 3

Klädhängare

Budhistorik (9 bud)
1104934
1 600
1105226
1104934
1104733
1104850

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.