Bertil Öhlund oljemålning

225263

ÖHLUND, Bertil (född 1923): "Vågen", signerad och daterad Bertil Öhlund 65, olja på duk, 73x90 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1105993
1105992
950
1105991
900
1105990
850
1105989

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.