Staffan Östlund olja

225262

ÖSTLUND, Staffan (1924-2007): Komposition, signerad och daterad 72, olja på duk, 80x80 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Staffan Östlund olja

Budhistorik (14 bud)
1105617
900
1105622
850
1105617
1105616
750
1105615
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.