Luis Caruncho olja/mixed media

225257

CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 127x91 cm, ram i mässing och krom

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
1105119
4 400
1100270
4 200
1098325
1098324
3 800
1098323

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.