Aramis Ney triptyk

225256

NEY, Aramis (född 1943): Do not feel my imagination - triptyk, samtliga signerade och numrerade Ney 3/40, färglitografier med handkolorering och påskrift samramade, ramens mått 97x134 cm

Aramis Ney triptyk
Budhistorik (7 bud)
1102896
1101585
750
1101584
700
1101583
650
1101560
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.